ADRA logo

Vytvářejte o Vánocích dobro s ADROU

Chcete se kreativně vyžít a pomoci u toho dobré věci? U nás jste na dobré adrese.
Hledáme influencery, kteří by rádi spolupracovali na naší neziskové kampani.

Chci se přidat

Chcete o Vánocích udělat dobrý skutek?

Objednejte si dárek na ADRA eshopu www.edonation.cz (již od 100 Kč), my Vám pošleme stylový darovací certifikát a Vy se s ním vyfotíte a přidáte k němu hashtag “pomahamedarky”.

Podpoříte tím věci, které mají smysl - například nákup učebnic pro bangladéšské školáky ze slumu, zakoupení oslíka s vozíkem etiopským maminkám nebo pomoc osamělým lidem v Česku.

Certifikát můžete i někomu darovat a vyfotit se přímo s obdarovaným a ukázat, že radost z pomoci se násobí. Zapojit se můžete i tak, že natočíte ke kampani video. Nebojte se na nás obrátit s jakýmikoliv dotazy.


Chcete pro Adru natočit film jako #Weef?

  • Podívejte se například na kampaň BanglaBěž Tomáše Poláčka , kdy pro nás přeběhl Bangladéš a získal pro děti ze slumů přes 200 000 Kč
  • Film BanglaKids od influencerky Weef, díky které jsme vybrali přes 100 000 Kč.
  • Kampaň k charitativní akci ADRAběh , do které se zapojil například Saša Rašilov, Ondřej Moravec a další známé osobnosti a v rámci které jsme vyběhali 130 000 Kč.

Jak na to?

Velice si vážíme Vaší podpory, díky které můžeme pomáhat efektivněji lidem v nouzi. Níže je je návrh postupu, jak můžeme spolupráci navázat. Více informací o naší organizaci naleznete na www.adra.cz

Krátkodobá podpora

Dlouhodobé ambassadorství

Chci podpořit ADRU k vánocům

O ADRA

Jsme humanitární a rozvojová organizace, součást mezinárodní sítě 130 poboček po celém světě. V Česku působíme již od roku 1992. Naším posláním je pomáhat lidem v nouzi. Přinášíme naději tam, kde jí mnoho nezbývá: opuštěným seniorům a dlouhodobě nemocným v Česku, lidem postiženým humanitárními a přírodními katastrofami či rodinám a dětem bez přístupu ke vzdělání či lékařské péči v zahraničí. Propojujeme dárce s potřebnými a pomáháme tak lidem v nouzi bez rozdílu rasy, pohlaví a vyznání. Transparentně a efektivně.

Máte dotaz?