Spojujeme inzerenty s tvůrci obsahu. Efektivně.

Publikování tiskových zpráv a unikátních SEO textů

Přinášíme další unikátní funkci, která zvýší možnosti ovlivnění zveřejňovaných informací. Systém umožňoval v poptávce zadat, zdali chcete „Vytvořit a publikovat článek“ nebo  „Publikovat dodaný článek„. Při publikaci dodaného článku se jeden text zveřejňoval na vybraných reklamních prostorech. Toto řešení je vhodné pro publikování tiskových zpráv, ale je již méně šikovné, pokud chcete každému vybranému reklamnímu prostoru dodat unikátní text. Přinášíme proto rozšíření možností při zadávání poptávky o třetí možnost.

Nově jsou v poptávce tři volby:

  1. Vytvořit a publikovat článek – publisher napíše článek/příspěvek
  2. Publikovat text – tiskové zprávy, jeden text na všechny vybrané reklamní prostory
  3. Publikovat unikátní text – SEO texty, každému reklamnímu prostoru inzerent dodá unikátní text

Automatizované řešení pro kontrolu obchodů ušetří inzerentovi spoustu času a kontrol. Připomeňme si fungování jednotlivých voleb a automatizovanou kontrolní část, kterou zpracuje systém za inzerenta.

1.Vytvořit a publikovat článek

Inzerent do poptávky zadá všeobecné zadání s možností dodatečných podmínek pro každý druh reklamních prostorů (web, sociální sítě). Po vybrání reklamního prostoru inzerentem dodá publisher do 10 dnů text článku příspěvku ke kontrole inzerentovi. Po kontrole inzerentem, který ho má možnost připomínkovat a případně nechat upravit, ho publisher zveřejní. Systém automaticky zkontroluje zda na URL dodané publisherem se nachází odsouhlasený text článku, fotografie či video a poté dojde k zúčtování obchodu. Inzerent uvidí v administraci URL článku.

2. Publikovat text

Při zadávání poptávky inzerent přidá přesný text, který chce publikovat (např. tisková zpráva). Následně si vybere reklamní prostory, kde chce zveřejnit tiskovou zprávu. Publisher tiskovou zprávu zveřejní. Systém zkontroluje zda se na uvedené URL tisková zpráva nachází  a poté zúčtuje obchod. Inzerent uvidí v administraci URL článku.

3. Publikovat unikátní text

Inzerent při zadávání poptávky zadá všeobecné informace o své poptávce zveřejnění, aby publisheři měli představu o tématu a obsahu. Po vybrání reklamního prostoru z nabídek je inzerent vyzván k dodání unikátního textu pro reklamní prostor. Dodaný obsah publisher zveřejní a opět systém zkontroluje správnost obsahu a zúčtuje obchod.

Linketica Ranky: ranky a počet sledujících pro vyhodnocení reklamních prostorů

Linketica pomáhá inzerentům rychle a lehce vyhodnocovat reklamní prostory (magazíny, účty na sociálních sítí), které jsou vhodné pro jejich propagaci pomocí placených příspěvků. U každé nabídky reklamního prostoru se zobrazují podrobné parametry pro daný reklamní prostor.

Číst celý článek…

Novinka: Linketica spouští affiliate program s provizí 10 %

Linketica je živý organismus, firemní Trello nám přetéká nápady a úkoly, které chceme zapracovat co nejdříve. Seřadit je podle priority není vždy úplně snadné (je toho skutečně hodně), nicméně na potřebě spustit Affiliate program jsme se shodli všichni. S radostí vám tak dnes představujeme jeho parametry a oznamujeme jeho spuštění.

Číst celý článek…

Tip pro publishery: Desítky tisíc fotek zdarma k použití

Dnes vám dáme tip, který s Linketicou nepřímo souvisí. Bude se ale jistě hodit všem publisherům. Pokud patříte mezi ně, pravděpodobně také čas od času řešíte otázku, odkud vzít ilustrační fotky do článku. Rádi bychom vám proto rádi dnes představili Avopix, zdroj desítek tisíc bezplatných fotek ve špičkové kvalitě.

Číst celý článek…

Dobrá zpráva pro publishery na Linketice, odstranili jsme limity pro vyplácení provizí

Menší publisheři mohou ve většině konkurenčních inzertních sítí narážet na minimální limit pro výplatu vydělaných peněz. Často bývá nastaven na 1000 Kč, nebo i víc. V Linketice chceme jít naproti i těm nejmenším publisherům, kteří uveřejní třeba i jen jeden nebo dva články za delší dobu. Odstranili jsme proto minimální limit výplaty jejich provizí. Každou vypracovanou zakázku je tak možné nechat si od nás proplatit ihned.

Oznamovací emaily

Víme, že inzerenti i publisheři chtějí dostat informace co nejrychleji. Proto jsme do systému připravili oznamovací informační emaily. Tento článek má za úkol shrnout všechny emaily, které Linketica rozesílá.

Číst celý článek…

Jak to funguje mezi Inzerentem a Publisherem

Jak funguje Linketica uvnitř pro Inzerenty a Publishery může být záhadou, proto přinášíme článek shrnující fungování z obou stran.

Číst celý článek…

Filtrování poptávek pro publishery

Máme radost z publisherů, kteří do Linketicy přidávají své reklamní prostory. Dostali jsme první zpětnou vazbu jak vylepšit uživatelské rozhraní pro lepší použitelnost.

Číst celý článek…

Registrace publishera a přidání reklamního prostoru

Publisher je poskytovatel obsahu na internetu. Poskytovatel obsahu je každý kdo vlastní blog, magazín nebo kanál na nějaké sociální síti a publikuje články nebo příspěvky. Chcete-li se stát naším publisherem je potřeba se v prvním kroku  zaregistrovat a v druhém kroku přidat váš reklamní prostor (blog, Twitterový účet, Youtube kanál).

Číst celý článek…

Startujeme

Vítejte na novém zprostředkovateli individuálního reklamního trhu!

Linketica je reklamní systém, který umí zprostředkovat článkovou, příspěvkovou a video reklamu na mnoha důležitých místech jako jsou blogy, magazíny, Twitter,  Instagram, Facebook a Youtube. Nebudeme Vás tahat za nos. Víme, že i nákup zpětných odkazů je pro vás důležitý. Zaměřujeme se jak na markatéry, tak i na linkbuildery.

Číst celý článek…